Gizlilik

bistromasa-gizlilik-politikası

Gizlilik İlkeleri ve Politikası

bistromasa.com Gizlilik İlkeleridir.

Bu gizlilik ilkeleri bistro masa firması, tarafından, gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

Aşağıdaki maddeler bistromasa.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

Sitemizde bulunan formlarda kullanıcılarımız yerine göre; ad, soyad, e-posta ve posta adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri girmeleri gerekebilmektedir.

İletişim bilgileri kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.

Alınan bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır.

 

bistromasa.com üzerinden sipariş veren müşterilerimizin  sahip olduğu gizlilik hakları şunlardır:

 

E-posta adresiniz hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

 – Sitemiz aracığı ile girdiğiniz ad, soyad, e-posta adresi, posta adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri  sizin onayınız dışında diğer kişilere açılmayacaktır.

 – Size ulaşabilmemiz ve de siparişlerinizin zamanında size ulaşabilmesi için, e-posta adresinizin doğru ve gerçek olması zorunludur.

–  Bistro Masa, hiçbir kurumsal veritabanı arasından veri transferi / veritabanı ticareti yapmaz.

Ana Sayfa | İrtibat | Referanslarımız | Site Haritası
Cari Bilgilerimiz Firma Adı : Bistro Masa Adres : İstiklal Caddesi Altıntepsi Mahallesi No:18-20B Bayrampaşa - İSTANBUL V. Dairesi: BAYRAMPAŞA V. No. : 40048549734
Bu sitede yer alan her türlü resim, ürün ve içerik Bistro Masa firması tarafından hakları korunmaktadır. Resim ve içerikler hiçbir şekilde kullanılamaz

Cafe Masa Sandalye

.
Copyright ©2012 Bistro Masa All Rights Reserved
DMCA.com Protection Status

109 sorgu 0,982 saniye