Sol Menüler

Berjer Koltuk Nedir?

Berjer koltuk, arkası kabarık ve uzun, oturacak yeri geniş koltuklara verilen genel isimdir. Berjer halk arasında tekli koltuk yada dinlenme koltuğu olarakta geçmektedir. Fransızcadan dilimize geçen “bergère ” kelimesinin fransızca anlamı kadın çoban demektir. 18 yy.’da oturanın yüzünü şömine ateşi ya da cereyandan koruyacak şekilde yapılmış kaplamalı koltuklardan alıyor. Çoğu zaman berjerler tek kişilik olarak algılansa da berjerler modellerine ve kullanım alanlarına göre değişiklik gösterebilirler. Berjerleri ev berjer koltukları ve cafe berjer koltuk ları olarak ikiye ayırabiliriz. Evlerde kullanılan berjer koltuklar daha büyük cafelerde kullanılan berjerler ise ev berjerlerine göre daha küçük ebatlarda üretilmektedir. Cafelerimizde berjer koltuklar sayesinde hoş bir görünüm elde edebiliriz. Gelişen moda anlayışının mobilyalara ve cafe dekorasyonuna yansımasıyla birlikte berjer koltuklar mekanlarımızın tarzını yansıtmamız için iyi bir seçenektir. Berjerleri mekanlarımızdaki mobilyaların tarzına zıt bir şekilde seçerek ilgi odağı haline getirebiliriz.

Berjer Koltuk Kullanım Alanları:

Cafe dekore ederken günümüzün yaygınlaşan bakış açısı minimalist yaklaşım berjerlerinde kullanım alanını genişletmiştir. Berjerleri sadece evlerde değil, cafelerde ve diğer mekanlarda da kullanabiliriz. Artık fazla mobilya ve eşya anlayışından uzak dekore edilen cafeler insanların cafelerde rahatça ve verimli vakit geçirmesini amaçlamaktadır. Estetik açıdan göze hitap eden kullanışlı ve rahat mobilyalarla cafelerde verimli vakit geçirmeniz kolaylaşmaktadır. Hepimiz öğle aralarında yada arkadaşlarımızla sohbet etmek için günümüzün belli bir kısmını cafelerde geçiririz. Cafe ve mekanlarımızın dekore edilmesinde seçici davranmamız gerekir. Seçtiğimiz mobilyaların uyum içinde ve göz yormayacak şekilde olması görsel açıdan bizi ve müşterilerimizi mutlu edecektir. Cafelerimiz için berjer modelleri farklı tarzda ve tasarımlarda üretilerek alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Masa takımlarınızı tamamlamak veya mekanınıza farklı bir konsept yaratmak için berjerleri tercih edebilirsiniz. Tek bir berjerle bütün mekanınızın havasını değiştirerek yeni ve modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Modern berjer modelleri ve tasarımları sayesinde mekanınızın konseptine uygun berjerler seçebilirsiniz.

Cafe berjer koltuk

Berjer Koltuk Fiyatları:

Gelişen mobilya tasarımı anlayışı sayesinde cafe ve mekanlarımızı kolayca dekore edebilmekteyiz. Büyük bütçeler ayırmadan cafelerimizde yeni bir görüntü oluşturabilmemizde mümkün. Mekanlarımızda kullanacağımız berjer koltuklarda bizim için oldukça iyi bir tercihtir. Berjer seçimi yaparken mekanlarınızın tarzına uygun olanı seçmeniz cafelerinizin konseptini yansıtması açısından oldukça önemlidir. Berjerleri ev veya mekanlarınızın aydınlık alanlarında kullanmanız da berjerin kendini göstermesini sağlayacaktır. Alacağınız ürünün kalitesine dikkat etmeniz sizin o ürünü uzun bir süre rahatlıkla kullanmanızı sağlayacaktır. Berjer fiyatları modellerine ve malzemesine uygun olarak değişmektedir.

Cafe berjeri

Berjer Koltuklarda Renk Seçenekleri:

Berjer koltuk modellerinde renk seçeneği sınırsız desek haksız sayılmayız, istediğiniz renk döşemelik kumaşı istediğiniz berjerde kullanabilirsiniz firmamız sizlere bu imkanı sunmaktadır. Renk seçenekleri için renk kartelamızdan istediğiniz renk ve desendeki kumaşı seçebilirsiniz.

Düz renk berjer koltuk

Çiçek desenli berjer koltuk

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

63 Sorgu Yapıldı. 0,383 Saniyede Oluşturuldu.