Sol Menüler

Bistro Masa

Ucuz Bistro Masa

Bistro Masa firmasının resmi sitesinden indirimli fiyatlar ve yüzlerce model seçenekleri ile sizlerle! Hemen satın almak için sitemizi ziyaret ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde yer almayan bistro masa modelleri veya özel siparişleriniz için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Bistro Masa ile Cafe & Restaurant Tasarımı

Farklı masa türleri farklı mekanlarda kullanılmaktadır. Restoranların ve kafe gibi alanların en çok tercih ettikleri masa ve sandalye ürünleri aynı zamanda bu firmanın dekorasyonuna da büyük etki etmektedir.  Doğru şekilde seçilen masalar bu yüzden daha fazla müşteri potansiyelini yakalamak adına büyük etki ortaya koymaktadır. Bizler bu alanda sizlere en doğru hizmeti sunmak adına imal ettiğimiz en özel ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Birbirinden farklı ve geniş bir ürün yelpazesi ile en doğru hizmeti sizlerle buluşturmak için çalışmaktayız. Bistro kelimesi günlük yaşamımızda pek çok karşımıza çıkan bir kelime olarak bilinmektedir. Bistro kelimesi Paris kafe ve barlarına verilen isimdir. Bistro kelimesi bu yüzden pek çok yerde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Bistro kelimesini sık duyduğumuz yerlerin başında ise işletmeler gelmektedir. İşletmelerde özellikle kafe ve restoran gibi alanlarda oldukça fazla şekilde karşımıza çıkan bistro kelimesinin kökeni Fransa’ya dayanır. Bistrol kelimesi cafe ve pub gibi alanlar bistro olarak bilinmektedir. Ancak bunların aralarında ciddi şekilde farklar vardır, çünkü bistro kelimesi Türk Dil Kurumu’na göre alkol tüketimi yapılan ve yemek yenilebilen, kahve içilen alanları kapsamaktadır. Bizler de bu alanda bistro kelimesine uygun şekilde özel tasarımlarımızı sizlerle buluşturuyoruz. Bistro masa modellerimiz ile rengarenk ve farklı bir işletmeye sahip olabileceksiniz. Farklı renk ve dokuların yer aldığı masaların yanı sıra müşterilerimiz için özel üretim ürünler de yapabilmekteyiz. Sizler de bu özel ürünlerden faydalanmak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçerek talep ettiğiniz ürünler konusunda bilgi vermelisiniz.

Çeşitler ve Modeller

Bistro masalar genel olarak belli bir yüksekliğe sahiptir bistro masa modellerinin standart yükseliği 108-110 cm arasıdır. Standart üretimde belli kalıplara bağlı kalarak üretim yapılırken müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda bu ölçülerde değişiklik olabilmektedir. Ancak pek çok müşteri bu konuda kesin bir talepte bulunmamaktadır, yani bizler bu konuda mutlak bir standartlara bağlı kalarak üretim yapmaktayız. Kokteyl organizasyonları için talebin fazla olduğu bistro masalar hem yuvarlak hem de kare gibi farklı yüzey şekillerinde yer alabilmektedir. Bu tercihler farklı şekillerde de üretilebilmektedir. Müşteri taleplerine göre esnek olarak bu değerler değişebilmektedir.

Bistro masa modelleri arasında yer alan katlanabilir bistro masa modeli yerden tasarruf etmek isteyen portatif kurulum sorunu olmayan ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Bistro masa örtüsü modellerimiz streç bistro masa örtüsü ve aşağı doğru sallanan model olarak ikiye ayrılmıştır. Streç bistro masa örtüleri fuar, açılış ve organizasyon firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Bistro masa fiyatları kullanılan malzemeye, tabla ve ayak özelliğine göre değişkenlik göstermektedir.