Sol Menüler

Dış Mekan

Dış mekânlar, yaşam alanını tamamlayıcı nitelikteki alanlardır. İç mekân tasarımlarının bütünleyicileri olarak görülür. İç ve dış ortamların aynı mekânda bulunduğu yerlerde dış mekân tasarımları önem arz eder. Birbirinden güzel dış mekân tasarımları ile bu mekânları ferah bir görünüme kavuşturmak mümkündür. Açık alanlar için özel üretim ile yapılan ürünler, bu alanlarda her türlü koruyucu özelliğe sahip olarak hizmet sunarlar. Bu kalite özellikleri, açık alanda kullanılacak dış mekân mobilyalarının daha kaliteli olmasını ve uzun ömürlü hizmet vermesine olanak tanır.

Dış Mekân İçin Kaliteli Ürün Seçenekleri

Dış mekân tercihlerinizde kullanacağınız masa ve sandalyeleriniz için birden farklı modellerimiz bulunmaktadır. Hepsi el işçiliği ile özel olarak üretilen bu ürünlerimiz, kaliteli özellikleri nedeni ile tercih sebebi olmaktadır. Tek tek gerçekleşen üretim aşamalarımızda, hiçbir detay atlanmadan, sıralı bir işçilik çalışması yapılmaktadır. Bu sayede bütün ürünlerimiz aynı kalite ile üretilmekte ve müşterilerimizi memnun etmektedir.  Özverili çalışmalarımız ile her türlü dış mekân tasarımlarınıza uygun renk ve modelde masa ve sandalyelerimiz satışa sunulmaktadır.

Birbirinden Kullanışlı Masa Ve Sandalyeler

Teak masa modellerimiz, açık ortamlarınız için tercih edebileceğiniz gözde ürünlerimiz arasındadır. Ahşap ve kaliteli yapısı nedeni ile her türlü mobilyalarınız ile rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Teak sandalye çeşitlerimiz ile takım yapabileceğiniz bu masa ve sandalyeler sade bir tasarım isteyen müşterilerimizin tercihleri arasında bulunur. Rattan masa ve sandalye modellerimiz hasır görünümü nedeni ile birçok farklı mekânda tercih edilmektedir. Rahat bir kullanım sunan Rattan masa ve sandalyeler farklı renk seçenekleri ile de müşterilerimize seçenek sunmaktadır.  İroko masa modellerimiz tekerlekli ve sabit taban gibi birden farklı model ile satıştadır.

Bahçe Kullanımına Uygun Mobilyalar

Bahçe kullanımınıza uygun olarak tasarlanan bütün ürünlerimiz,  her anlamda kaliteli ürünlerden yapılmış olup, her koşulda rahat ve konforlu bir kullanım sunar. Günün her anı en çok lazım olan mobilyalar arasında yer alan masa ve sandalyeler, kullanım özelliği olarak çok amaçlı işleve sahip olmalıdır. Birçok farklı ayaküstü işler için de tercih edilebilen ürünler olduğundan dolayı, rahat ve kolay kullanım imkânı veren ürünler tercih edilmelidir. Konfor konusunda üst düzey bilgi sahibi arkadaşlarımız bütün ürünlerimizde konforu üst düzeyde tutmaktadır.