Sol Menüler

Bistro Masa Anadolu Yakası İmalat ve Satış

Toplam 3 oy üzerinden ortalama 5.00 puan aldı.


Bistro Masa Anadolu Yakası İmalat ve Satış

Yüksek uzun masa imalatçısı olan firmamız istanbul ilinde anadolu yakasında imalat ve satış hizmeti vermektedir, istanbul anadolu yakasında yer alan müşterilerimiz için kapıya kadar teslim yada kapıda ödeme imkanı sunuyoruz.

Bistro Masa Anadolu Yakası İmalat ve Satış

Firmamız imalatını yaptığı kokteyle masası ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır, hizmet verdiğimiz ilçeler arasında, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Moda, Kurtköy yer almaktadır. İmalatçı firma olarak bistro masa anadolu yakası imalat ve satışı yapmakta olan firmamıza https://www.bistromasa.com sitemiz üzerinden veya mail yoluyla info@bistromasa.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bistro Masa Anadolu Yakası İmalat ve Satış

Bistro Masa Anadolu Yakası İmalat ve Satış

İstanbul Anadolu Yakası Bar Masası

İhtiyacınız olan bistro masa modelini seçmek için uzman ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. İstanbul anadolu yakası bar masası hizmeti veren firmamız tarafından satılan bistro masa modelleri iç mekan veya dış mekan olarak iki ana kısma ayrılmaktadır. İç mekan bistro masa modelleri fiyat bakımından daha uygun kategoride yer almaktadır. Dış mekan bar masası modellerimiz ise yağmur, kar ve güneş gibi olumsuz hava şartlarına karşı dayanklı ömür boyu paslanmama garantisi olan ürünlerdir.

İstanbul Anadolu Yakası Bistro Masa Sipariş

Uygun ve kaliteli ürün arayan ve hızlı çözüm istiyen müşterilerimiz için, istanbul anadolu yakası bistro masa siparişlerinizi sabit tel 0212 565 05 45 telefon numarası üzerinden yada 0546 697 39 93 numarası ile whatsapp üzerinden veya mail yoluyla bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.


'Bistro Masa Anadolu Yakası İmalat ve Satış' için yorum yapan ilk kişi siz olun.

BENZER ÜRÜNLER