Sol Menüler

Kokteyl Masası Nedir?

Toplam 3 oy üzerinden ortalama 5.00 puan aldı.


Kokteyl Masası Nedir?

Kokteyl Masası Nedir?

Lokanta, cafe, disko ve bar gibi eğlence mekanlarında kullanılan yüksek ayaklı masalar kokteyl masası nedir sorusuna yanıt olmaktadır. Değişik isimler verilerek kullanılan masalar, eğlence mekanları için üretilmektedir. Leylek masa, bar masası, stand masa, kadeh masa, bistro masa ve banko masa şeklinde isimlendirilirler. Kokteyl masaları için organizasyonlara göre süsleme yapılır. Düğün, davet ve açılışlarda örtülü kokteyl masaları kullanımı tercih edilir. Örtüsüz masalar ise after partiler, gece eğlenceleri de ve kurum organizasyonlarında tercih edilir.

Kokteyl Masası İmalatçıları

Sektör, firmalar açısından geniş bir yelpazeye sahiptir. Kokteyl masası imalatçıları tarafından tercih edilen bistro masalar, eğlence mekanlarının olmazsa olmazları arasındadır. Mekânın tarzına uygun seçimler yapabileceğiniz pek çok seçenek firmamızda mevcuttur. Katlanır masalar, kullanım kolaylığı sebebi ile tercih edilir. Sektörde kendini ispatlamış olan firmamız bu konuda her bütçeye uygun seçenekler sunar. Oldukça şık detaylı masalar, her türlü organizasyonlarda en büyük yardımcınız olur.

Bar Masası Toptan

Firmamız, toptan bar masası satışlarında fiyat alternatifleri ile sektörün öncüleri arasında yerini almıştır. İstanbul içindeki firmalar telefonla sipariş verebilirken, şehir dışındaki firmalar e-mail yoluyla iletişime geçebilirler. Bar masası toptan satışlarında ekonomik ve ergonomik ürünler sunan firmamız, ürün çeşitliliği ile de göz doldurmaktadır. Her ihtiyaç ve özel günlerinizle sizi yarı yolda bırakmayacak bar masası hizmetimiz yer almaktadır.

Bar Masası Ve Sandalyesi

Ergonomik bar masalarının 90 cm ile 120 cm aralığında olması idealdir. Kullanım kolaylığı sağlaması için, yükseklik ayarlı olan sandalyeler masa seviyesine göre ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Mekanizmalarının sağlam olması, her gün mekâna gelen müşterilerin kullanım sıklığından dolayı önem taşır. Bistro masa bu konuda ürünlerine güvenerek satışa sunar. Bar masası ve sandalyesi alırken garantili olmasına dikkat etmek gerekir.

Kokteyl Masası Süsleme

Her türlü organizasyon için kullanılan kokteyl masası süsleme işleminde, kişisel tercihler ön plandadır. Organizasyonun konseptine göre, tül veya kumaş detayları kullanılarak yapılan süslemelerle şık bir davete imza atabilirsiniz. Masalarda kullanacağınız çiçekler ve ağaçlara takılan fenerlerle vintage bir ortam yaratabilirsiniz. Havuz kenarında bir kokteylde mavi detaylar havayı dinamik bir atmosfere sokar. Kokteyl masası süsleme için kullanacağınız neon renkler ile canlılık katabilirsiniz.


'Kokteyl Masası Nedir?' için yorum yapan ilk kişi siz olun.

BENZER ÜRÜNLER