Sol Menüler

Berjer Koltuk Nedir?

Toplam 1 oy üzerinden ortalama 5.00 puan aldı.


Berjer Koltuk Nedir?

Berjer koltuk, arkası kabarık ve uzun, oturacak yeri geniş koltuklara verilen genel isimdir. Berjer halk arasında tekli koltuk yada dinlenme koltuğu olarakta geçmektedir. Fransızcadan dilimize geçen “bergère ” kelimesinin Fransızca anlamı kadın çoban demektir. 18 yy.’da oturanın yüzünü şömine ateşi ya da cereyandan koruyacak şekilde yapılmış kaplamalı koltuklardan alıyor. Çoğu zaman berjerler tek kişilik olarak algılansa da berjerler modellerine ve kullanım alanlarına göre değişiklik gösterebilirler. ev berjer koltukları ve cafe berjer koltukları olarak ikiye ayırabiliriz. Evlerde kullanılan berjer koltuklar daha büyük cafelerde kullanılan berjerler ise ev berjerlerine göre daha küçük ebatlarda üretilmektedir. Cafelerimizde berjer koltuklar sayesinde hoş bir görünüm elde edebiliriz. Gelişen moda anlayışının mobilyalara ve cafe dekorasyonuna yansımasıyla birlikte berjer koltuklar mekanlarımızın tarzını yansıtmamız için iyi bir seçenektir. Berjerleri mekanlarımızdaki mobilyaların tarzına zıt bir şekilde seçerek ilgi odağı haline getirebiliriz.

Berjer Koltuk Kullanım Alanları:

Cafe dekore ederken günümüzün yaygınlaşan bakış açısı minimalist yaklaşım berjerlerinde kullanım alanını genişletmiştir. Berjerleri sadece evlerde değil, cafelerde ve diğer mekanlarda da kullanabiliriz. Artık fazla mobilya ve eşya anlayışından uzak dekore edilen cafeler insanların cafelerde rahatça ve verimli vakit geçirmesini amaçlamaktadır. Estetik açıdan göze hitap eden kullanışlı ve rahat mobilyalarla cafelerde verimli vakit geçirmeniz kolaylaşmaktadır. Hepimiz öğle aralarında yada arkadaşlarımızla sohbet etmek için günümüzün belli bir kısmını cafelerde geçiririz. Cafe ve mekanlarımızın dekore edilmesinde seçici davranmamız gerekir. Seçtiğimiz mobilyaların uyum içinde ve göz yormayacak şekilde olması görsel açıdan bizi ve müşterilerimizi mutlu edecektir.

Berjer Koltuk Modellerimiz

Cafeterya, Restoran, Düğün salonları, Ev, Ofis ve yaşam alanlarınız için Ahşap, Bambu, Demir, Plastik, Metal, Döküm ve ucuz plastik sandalye, tabure, berjer koltuk satışlarımızla tüm ihtiyaçlarınızı bistromasa.com olarak karşılıyoruz.

Berjer Koltuk Modellerimiz

Berjer Koltuk Modellerimiz

Cafelerimiz için berjer modellerimiz farklı tarzda ve tasarımlarda üretilerek alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Masa takımlarınızı tamamlamak veya mekanınıza farklı bir konsept yaratmak için berjerleri tercih edebilirsiniz. Tek bir berjerle bütün mekanınızın havasını değiştirerek yeni ve modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Modern berjer modelleri ve tasarımları sayesinde mekanınızın konseptine uygun berjerler seçebilirsiniz.

Cafe berjer koltuk modellerimizle bulunduğunuz ortamları değiştiriyoruz.

Berjer Koltuk Fiyatları

Gelişen mobilya tasarımı anlayışı sayesinde cafe ve mekanlarımızı kolayca dekore edebilmekteyiz. Büyük bütçeler ayırmadan cafelerimizde yeni bir görüntü oluştura bilmemizde mümkün. Mekanlarımızda kullanacağımız berjer koltuklarda bizim için oldukça iyi bir tercihtir. Berjer seçimi yaparken mekanlarınızın tarzına uygun olanı seçmeniz cafelerinizin konseptini yansıtması açısından oldukça önemlidir. Berjerleri ev veya mekanlarınızın aydınlık alanlarında kullanmanız da berjerin kendini göstermesini sağlayacaktır. Alacağınız ürünün kalitesine dikkat etmeniz sizin o ürünü uzun bir süre rahatlıkla kullanmanızı sağlayacaktır. Berjer fiyatları modellerine ve malzemesine uygun olarak değişmektedir.

Berjer Koltuk Fiyatlarımız

Berjer Koltuk Fiyatlarımız

Cafe Berjeri

cafe berjeri

cafe berjeri

Cafe berjeri ihtiyaçlarınız için en uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.

Berjer Koltuklarda Renk Seçenekleri:

Berjer koltuk modellerinde renk seçeneği sınırsız desek haksız sayılmayız, istediğiniz renk döşemelik kumaşı istediğiniz berjerde kullanabilirsiniz firmamız sizlere bu imkanı sunmaktadır. Renk seçenekleri için renk kartelamızdan istediğiniz renk ve desendeki kumaşı seçebilirsiniz.

Düz Renk Berjer Koltuklar

Düz Renk Berjer Koltuklar

Düz Renk Berjer Koltuklar

Zengin çeşitlerimiz ile Düz renk berjer koltuklarımızla sadece gözlerinize değil gönlünüze de hitap ediyoruz.

Çiçek Desenli Berjer Koltuklar
Çiçek Desenli Berjer Koltuklar

Çiçek Desenli Berjer Koltuklar

Bulunduğunuz ortamı dahada ferahlatacak Çiçek desenli berjer koltuklarımıza ait modellerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.


'Berjer Koltuk Nedir?' için yorum yapan ilk kişi siz olun.

BENZER ÜRÜNLER